SALE OUT. Candy | Freezer | CCHH 100E | Energy efficiency class E | Chest | Free standing | Height 84.5 cm | Total net capacity
- TootjadCandy
- Mudel: CCHH 100ESO
- Saadavus: 1
-
131€
SALE OUT. Candy | Freezer | CCHH 100E | Energy efficiency class E | Chest | Free standing | Height 84.5 cm | Total net capacity 97 L | White | DAMAGED PACKAGING, SCRATCHED ON TOP COVER
| All | |
| Aastane energiakulu | 168 kWh |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Ekraan | No |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | E |
| Gross depth (mm) | 510.00 mm |
| Gross height (mm) | 890.00 mm |
| Gross weight | 28.00 kg |
| Gross width (mm) | 575.00 mm |
| Kõrgus | 84.5 cm |
| Külmumisvastane süsteem | No |
| Külmutusvõimsus | 4.5 kg/24h |
| Laius | 54.5 cm |
| Märgutuli | No |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 39 dB |
| Net weight | 25.00 kg |
| Neto kogumahutavus | 97 L |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2700.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | Candy |
| Producer product family | Freezer |
| Producer product name | CCHH 100E |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING, SCRATCHED ON TOP COVER |
| Sisetuli | No |
| Sügavus | 49 cm |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Toote tüüp | Free standing |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Chest |
| Ühendatud koormus | 60 W |
| Volume (m3) | 0.26 m |
| Vool | 0.5 A |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




